Hosting WWW

Hosting WWW

Nowoczesny hosting na bazie cPanelu z przydatnymi dodatkami

  • 256 MB limitu pamięci PHP
  • Wiele wersji PHP 5.2 - 7.1
  • 2 GB miejsca na dysku
  • 20 GB miesięcznego transferu
rocznie
od
89 zł
Zapoznaj się z naszą ofertą
Shared

Łącze 1 Gbit

Połączenie zapewniane jest przez najlepszych polskich operatorów, a dzięki protokołowi BGP4 oraz wpięciu do neutralnego węzła wymiany ruchu zapewniana jest pełna nadmiarowość w przypadku awarii jednego ze światłowodów.

Uptime 99%

Z uwagi na polską lokalizację firmy oraz serwerowni nasi technicy mają bezpośredni dostęp do serwerów w razie problemów technicznych co dodatkowo skraca czas potrzebny na przywrócenie pełnej sprawności usługi.

Markowy sprzęt

Nasze serwery to rozwiązania firmy DELL oparte na wielordzeniowych procesorach Intel Xeon Quad Core, dyskach SAS pracujących w trybie RAID 10, z co najmniej 8GB pamięci RAM oraz posiadające dwa zasilacze.

Opinia klienta

“Obsługa techniczna 8p jest zawsze skora do pomocy a mnie - laikowi - taka pomoc bardzo się przydaje w prowadzeniu internetowego sklepu. Polecam ten hosting!”

Łukasz M., właściciel sklepu z zabawkami

O nas

indexKorzystamy tylko ze sprawdzonych rozwiązań najlepszych polskich i światowych firm z branży IT. Z uwagi na polską lokalizację firmy oraz serwerowni nasi technicy mają bezpośredni dostęp do serwerów w razie problemów technicznych co dodatkowo skraca czas potrzebny na przywrócenie pełnej sprawności usługi.

Na górę

Polub nas na Facebooku aby otrzymywać aktualności z życia 8p.pl
2014 © Hosting 8p.pl.