O nas

1Wszystkie nasze serwery to profesjonalne rozwiązania firmy DELL, oparte na wielordzeniowych procesorach Intel Xeon Quad Core, szybkich dyskach SAS pracujących w trybie RAID 10, z co najmniej 8GB pamięci RAM oraz posiadające dwa zasilacze. Serwery podłączone są do Internetu o szybkości 100 Mbps. Połączenie zapewniane jest przez najlepszych polskich operatorów, a dzięki protokołowi BGP4 oraz wpięciu do neutralnego węzła wymiany ruchu PL-IX czy TP-IX, zapewniana jest pełna nadmiarowość w przypadku awarii jednego ze światłowodów. Serwery znajdują się w klimatyzowanych pomieszczeniach polskiej serwerowni, zaopatrzonej w zasilanie awaryjne, które może utrzymać urządzenia w działaniu przez wiele dni bez prądu z zewnątrz. Data Center posiada także całodobową ochronę fizyczną oraz zaawansowaną kontrolę dostępu.


Oprogramowanie
Dzięki dostępowi do usługi cPanel użytkownik sam może ustawić wszelkie opcje zwiąane z kontem, włączyć filtr antyspamowy, program antywirusowy, zainstalować jeden z kilkudziesięciu dostępnych skryptów, bądź po prostu przeczytać pocztę. Każdy serwer posiada gotowe skrypty Fantastico, które można zainstalować bez znajomości skomplikowanych języków programowania i baz danych w ciągu kilku sekund - takich jak fora dyskusyjne (phpBB itp.), sklepy internetowe (osCommerce), systemy portalowe (PHPNuke, Mambo), czaty, systemy rotacji bannerów, księgi gości itd - teraz wystarczy tylko kilka klikniknięć i wszystko jest już gotowe.

Korzystamy tylko ze sprawdzonych rozwiązań najlepszych polskich i światowych firm z branży IT. Z uwagi na polską lokalizację firmy oraz serwerowni nasi technicy mają bezpośredni dostęp do serwerów w razie problemów technicznych co dodatkowo skraca czas potrzebny na przywrócenie pełnej sprawności usługi.

Gwarancja jakości

  • Uptime 99% w skali miesiąca
  • Łącze 100Mbit
  • Pomoc na e-mail i telefon
  • Serwerownia w Polsce
Informacje dodatkowe

Na górę

Polub nas na Facebooku aby otrzymywać aktualności z życia 8p.pl
2014 © Hosting 8p.pl.